Бродівська громада попрощалася з бійцем 64 батальйону 103-ї окремої бригади Ігорем Прокіпчаком

0
213

“Він вже додому більше не прийде, бо замість ніг тепер у нього крила”: Бродівська громада попрощалася з бійцем 64 батальйону 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Ігорем Прокіпчаком.

Про це пише Кулемет з посиланням на Бродівську міську раду.

53-річний воїн поліг, боронячи незалежність України, 8 січня 2023 року на Харківщині. Практично пів життя Ігор Миколайович присвятив захисту рідної землі.

Після навчання у Поморянському профтехучилищі Ігор Прокіпчак проходив строкову службу водієм-електриком. У 1993 році підписав контракт з військовою частиною А0508, закінчив школу прапорщиків і до 2019 року служив у військовій частині міста Броди.

Пішов на заслужену пенсію, та вторгнення рф в Україну покликало справжнього патріота знову стати до лав захисників. З березня 2022 року Ігор Прокіпчак – тероборонець.

У новосформованій бригаді ТрО досвідчений військовослужбовець мав беззаперечний авторитет. Боєць Ігор Прокіпчак став прикладом справжнього захисника, надійного побратима, вірного сина своєї землі.

Сьогодні в рідних Бродах дякували бійцю за захист та жертовність усім містом. Молилися із вірою, що тепер Ігор Прокіпчак буде “небесним охоронцем” для нас українців та своєї родини.

В захисника залишилися дружина, два сина, мама, родина та друзі, які пам’ятатимуть Героя довіку.

Вічна шана і слава Герою!

Залишити відповідь