Борислав зустрів тіло захисника України (ФОТО)

0
228

У Бориславі зустріли тіло захисника України.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу мерії.

Як боляче сприймати інформацію про загиблих чи померлих наших Захисників, а ще гірше — бачити на світлинах мужніх, усміхнених, сповнених сил хлопців, яким би ще жити й жити, будувати сім’ю й виховувати дітей… На жаль, така страшна ціна нашої свободи.

🇺🇦Олег Барщик з перших днів війни був готовий боронити рідну землю. Він повернувся з Казахстану, але через казахстанське громадянство не міг вступити до лав Збройних сил України. Проте чоловік знайшов вихід — пішов служити в добровольчий батальйон “Карпатська Січ”. 13 листопада Олег приїхав у рідне місто для проходження реабілітації після отриманих на фронті травм, а вчора, 14 листопада, серце Героя зупинилося. Тепер Олег назавжди увійшов до строю Небесного Війська.

😥Сьогодні бориславська громада зустрічала померлого Захисника.

Шана перед світлою пам’яттю Воїна. Імена таких як Олег Барщик назавжди будуть вписані в історію нашої держави, а передусім — у наші серця. Вдячні за хоробрість у боротьбі з окупантом, за силу духу та рішучість захищати свою країну.

Ми будемо пам’ятати кожного, хто віддав життя, аби над нашою країною засяяло сонце перемоги…

🕯️ Нагадуємо, що парастас відбудеться сьогодні о 18:00 у церкві Євангельських християн-баптистів (вул. Богуна, 32). Похорон — завтра, 16 листопада, о 12:00. Поховають Захисника на Алеї Героїв на кладовищі у с. Попелі.

Герої не вмирають!

Залишити відповідь