Бойко і К: солодка компанія улюбленого мера

0
1732

СЬОГОДНІ газета “Ратуша” отримала з Львівської міськради цікавий факс. Хоча він важко читається, і по суті документом НЕ Є, але спробую кортко передати суть.

1) Керівник департаменту “Адміністрація міського голови” Євген БОЙКО і його весела компанія зібрали мєждусобойчик, на який офіційно представників ЛКП “Ратуша” НЕ ЗАПРОСИЛА (запрошення ми отримали вже ПІСЛЯ проведення наради). Тобто, власне, роздержавлення (перетворення) газети “Ратуша” трудовим колективом міськрада почала… без трудового колективу та, схоже, це нікого особливо і не хвилює.

2) Керівник департаменту “Адміністрація міського голови” Євген БОЙКО і його весела компанія передала документи до держреєстратора, і він (ви будете сміятися!) їх взяв і почав процес ПЕРЕТВОРЕННЯ нас в ТзОВ, хоча, як це він думає робити без нас – для всіх юристів ЗАГАДКА (треба завіряти підписи, бути особисто присутніми в нотаріуса тощо).

3) Керівник департаменту “Адміністрація міського голови” Євген БОЙКО і його весела компанія просять органи
ДФС здійснити нашу тотальну перевірку, аніскільки не заморочуючись тим, що при ПЕРЕТВОРЕННІ (продовженні функціонування з новою формою власності) усі ці перевірки є НЕПОТРІБНИМИ і їх висміє будь – який толковий юрист. Але звідки у ЛМР толкові юристи (окрім, звичайно, чарівної Гелени Пайонкевич)

4) Керівник департаменту “Адміністрація міського голови” Євген БОЙКО і його весела компанія в мене вимагають негайно ПЕРЕДАТИ печатку газети “Ратуша”… Євгенові Бойку, бо тепер, за рішенням їхньої тусовки, він є головним у всій цій процедурі. А ми, до речі, якраз оце думали: і куди це поділась наша печатка, щось давно її ніхто не бачив!…

…Знаєте, брати журналісти, я чомусь був впевнений, що така процедура, як РОЗДЕРЖАВЛЕННЯ друкованих ЗМІ, виглядає солідно і серйозно, а тепер вкотре переконуюсь, що будь-які благородні і хороші речі можна перетворити у смердючу липку купу лайна, особливо, коли всі ці тілопорухи чинуш викликані не бажанням творити добро, а лише липким, смердючим і огидно-лакейським бажанням догодити міському голові Андрієві Садовому, який вже 13 рік просто мріє “Ратушу” знищити! Гидко це все. Чесне слово. Мерзенно і гидко. І завтра вони ж на якомусь черговому мітингу, закотивши очі, риторично запитуватимуть, за що стояв Майдан, чи за що вмирала Небесна сотня…

Микола САВЕЛЬЄВ, редактор газети “Ратуша”

Залишити відповідь