«Бойківський експрес» вирушає у свій перший рейс після перейменування

0
594

Швидкісний поїзд Інтерсіті+ «Бойківський експрес» №745/746 Київ — Славсько здійснить свої перші рейси після перейменування 1 та 4 травня. У перший же день після відкриття продажу було реалізовано близько 10% квитків на перший рейс, наразі квитки ще є в продажу. Їх можна придбати через сайт booking.uz.gov.ua та офіційний чат-бот Укрзалізниці у Viber та Telegram, де ціна буде найбільш вигідною.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Укрзалізниці.

Нагадаємо, взимку маршрутом Київ — Славсько курсував «Лижний експрес», який користувався неабияким попитом серед любителів активного відпочинку завдяки зручному графіку: зі столиці до Бойківщини зараз так само можна доїхати за 7 годин і вже по обіді насолоджуватися безпечним відпочинком у горах.

А серед усіх пасажирів рейсу №745, які прямуватимуть до Славська 1 та 4 травня, відділ туризму Славської громади випадковим чином розіграє 10 ексклюзивних наборів бойківських сувенірів — треба лише зберігати свій паперовий або електронний квиток до кінця поїздки.

Нагадаємо, що Укрзалізниця збільшила кількість додаткових поїздів на великодні та травневі свята для зручності та більш безпечної розсадки пасажирів. Продаж квитків на 20 додаткових поїздів вже відкрито.

Leave a Reply