Благодійний етно-фестиваль “Брама часу” відбудеться у шахтарському містечку Соснівка

0
263
Благодійний етно-фестиваль “Брама часу” відбудеться у шахтарському містечку Соснівка

У неділю, 26 вересня, у Соснівському парку відбудеться етно-фестиваль “Брама часу”.  Організаторами заходу є Народний дім м. Соснівки, УГКЦ Верховних Апостолів Петра і Павла м. Соснівка та місцева громада.

Про це ІВ Кулемет повідомили організатори заходу.

Проєкт відбувається за підтримки Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА в рамках реалізації проєктів-переможців обласного конкурса “АктивуйСя”.

Етно-фестиваль “Брама часу” – це захід, який  об’єднає людей різних поколінь та сфер діяльності заради прекрасного –  безцінних усмішок дітей та щастя їх родин. Це буде чудова нагода через призму сімейного дозвілля, творчості та краси долучитись усією сім’єю, цілою родиною, до розвитку талановитих дітлахів.

“Маю велику надію, що наш етно-фестиваль “Брама часу”- стане для нас початком майбутнього, нашою традицією та родзинкою нашого містечка. Ми прагнемо його реалізовувати кожного року, де ми зможемо зустрічатись, знайомитись, обмінюватись досвідом та розвивати наших дітей в українських традиціях. Бо діти – це наше майбутнє!” – розповідає Міра Дзюбінська, організатор заходу.

Основна концепція заходу буде збудована за принципом “діти для дітей”, коли хлопчаки та дівчатка зможуть зініціювати та створити свою атмосферу свята, магії та краси, залучити своїх батьків, дідусів, бабусь до події для того, щоб зібрати необхідні ресурси на реалізацію мрій дітей з сімей, в яких  є менше можливостей.

У програмі “Брама часу” планується показ цікавих за своєю концепцією дефіле. Після чого, відбуватимуться авторські майстер-класи. Родзинкою фестивалю стануть виступи талановитих соснівчан та виконавців української пісні. А ще шоуруми, фотозони та смачнющі українські смаколики.

Вхід вільний, все дійство розпочнеться з 14:00 та триватиме до вечора.

Додаткову інформацію можна отримати у соціальних мережах, або написавши на нашу пошту: brama.chasy@gmail.com

Leave a Reply