Бюджетна комісія Львівської облради провела перше установче засідання

0
898
Шляхом голосування депутати обрали заступником голови комісії Андрія Дуліб’яника, секретарем комісії Олександра Тіщенка

Сьогодні, 9 грудня, відбулося установче засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради VІІІ скликання. Про це інформує Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

На початку засідання голова комісії Володимир Квурт окреслив алгоритм подальшої роботи бюджетної комісії та акцентував на особливостях підготовки обласного бюджету 2021 року.

«Кожен член бюджетної комісії буде вносити свій внесок у загальне бачення того, як має розвиватися область, у наше спільне бачення бюджету. На моє переконання, найголовніше наше завдання – аби основний фінансовий документ, за яким буде жити Львівщина в наступному році, був, якщо не досконалим, то, як мінімум, робочим, і щоб мешканці області це відчули», – підкреслив Володимир Квурт.

Опісля шляхом голосування депутати обрали заступником голови комісії Андрія Дуліб’яника, секретарем комісії Олександра Тіщенка.

Відтак, комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку сформована у такому складі:

Квурт Володимир Леонідович – голова постійної комісії

Дуліб’яник  Андрій Ярославович – заступник голови постійної комісії

Тіщенко Олександр Володимирович – секретар постійної комісії

Саган Володимир Степанович

Дзюдзь Михайло Семенович

Демчина Роман Іванович

Стефанків Святослав Миколайович

Хобзей Северин Павлович

Андрейко Віталій Васильович

Кізима Роман Михайлович

Дзядик Сергій Євгенович

Ситник Йосиф Степанович

Нагадаємо, у Львівській обласній раді VІІІ скликання утворено15 постійних ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ, а також обрано ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД І ГОЛІВ постійних депутатських комісій.

До речі, починаючи від 10 грудня, проект рішення «Про обласний бюджет Львівської області на 2021 рік» ЗАПЛАНОВАНО РОЗГЛЯНУТИ в постійних профільних комісіях облради. Далі проект бюджету проаналізують під час громадського обговорення.

Наприкінці засідання Володимир Квурт озвучив ініціативу голови Львівської обласної ради Ірини Гримак здійснити виїзди депутатів до так званих ковідних лікарень, аби з’ясувати актуальний стан їх фінансового і матеріально-технічного забезпечення.

Leave a Reply