Біля Трускавця освятили відпочинковий комплекс

0
1511
Біля Трускавця освятили відпочинковий комплекс

У вівторок, 28 липня 2020 року, на свято Володимира, у с. Воля Якубова неподалік Трускавця відбулося освячення мальовничого відпочинкового комплексу «Козацька Солобода Раковець». Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської обласної організації партії “Батьківщина”.

Чин освячення у співслужінні зі священниками здійснив єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ Григорій Комар. Владика зауважив, що вочевидь дату освячення комплексу було вибрано не випадково, адже Володимир був Хрестителем Русі-України.

Як інформує пресслужба Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», за втілення у життя цього відпочинкового комплексу усі присутні подякували генеральному директору Трускавецького комплексу «Карпати» «батьківщинівцю» Левові Грицаку.

Єпископ побажав, щоб у «Козацькій Слободі Раковець» завжди було багато гостей, щоб над ними була Божа опіка, а для тих, хто задумував цю добру справу, реалізовував та зараз працює у відпочинковому комплексі прозвучало багатоголосе «Многая літа!»

Відтак ведучі свята запросили гостей скуштувати страви козацького ресторану. Опісля відбулася розважальна програма за участю мистецьких колективів.

Фото Ярослава Грицика


Leave a Reply