Біля Львова освятять монастир Сестер Бенедиктинок на честь св. Йосифа

0
1272
Біля Львова освятять монастир Сестер Бенедиктинок на честь св. Йосифа

19 березня 2021 року, у Солонці біля Львова освятять храм  на честь св. Бенедикта та затворницький монастир Сестер Бенедиктинок на честь св. Йосифа. Початок об 11:30.  Очолить урочистість Митрополит і Архієпископ Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький.

Про це пише Кулемет з посиланням на Духовну велич Львова.

Як розповіла с. Клара, абатиса монастиря Сестер Бенедиктинок у Житомирі, на Львівщину делегують сестер для створення нової спільноти:

” Ми віддамо частинку себе, якусь клітинку, щоб створити нову спільноту.  Якщо з часом на Львівщині буде достатньо сестер у вічних обітах, то, маю надію, що колись у майбутньому, тут постане і абатство. 19 березня відбудеться освячення храму на честь св. Бенедикта та монастир на честь св. Йосифа. Нашими капеланами будуть Отці Бенедиктинці і вони візьмуть під свою опіку храм св. Бенедикта”.

Водночас, с. Клара наголосила, що монастир є закритий у тому, що сестри не виходять назовні і звісно є простори у монастирі, які цілком закриті для відвідувачів, але Бенедиктинки відкриті до співпраці з мирянами. На початку проживатимуть у монастирі 3 сестри.

“Однією з харизм Сестер Бенедиктинок є гостинність.   Ми приймаємо кожного, хто приходить до нас як Христа. Саме тому,збудований такий великий храм,  відкритий для кожного, де ми будемо разом молитися Літургію Годин українською мовою. Це також одна з наших харизм. Літургія Годин – це діло Бога, у яке ми входимо, нам Господь дозволяє увійти у це діло спасіння, яке творить разом з нами. Так, огортаємо молитвою всю Церкву. Ми не молимося у наших намірах, але за всю Церкву. З великою радістю ми приймемо кожного.  Літургія Годин складена із Святого Письма, Псалмів, які допомагають зрозуміти дію Бога, щодо нашого Спасіння”.

Сестри-бенедиктинки прибудуть до Львова на запрошення Митрополита Мечислава Мокшицького. До війни у Львові діяли монастирі кармеліток та бенедиктинок, але, на жаль, комуністична влада припинила їхнє існування.

Залишити відповідь