Бійці ЗСУ розігрують Mercedes S-класу, щоб зібрати гроші на дрони

0
245
Бійці ЗСУ розігрують Mercedes S-класу, щоб зібрати гроші на дрони

Люксовий автомобіль можна виграти за донат в 500 грн, зібрані кошти підуть на закупівлю дронів DJI Mavic 3.

Львівські волонтери з «Народної Самооборони Львівщини» та бійці ЗСУ Ігор Шолтис та Андрій Ткачук оголосили про розіграш Mercedes S-450 за донат на дрони. Ціль львів’ян – зібрати сім мільйонів гривень на закупівлю 100 дронів DJI Mavic 3.

«Умови акції прості. Донать 500 гривень на монобанку і ти маєш шанс виграти люксове авто. Більше донатів – більше шансів. обов‘язково вказуєш свої ПІБ і номер телефону під час платежу, якщо донат не з моно. Ми з Андрієм приєдналися до цієї акції, адже такі збори показали свою ефективність, а малих дронів сьогодні бракує на передовій. Тому нова партія Мавіків зможе поповнити контрнаступальну армію дронів в бойових підрозділах ССО, ДШВ та Нацгвардії і кожен з вас може доєднатися до її формування», – розповідає молодший сержант ЗСУ Ігор Шолтис.

Це вже третій подібний розіграш від львівських волонтерів, який демонструє високу ефективність. Розповідає керівник «Народної Самооборони Львівщини» Валерій Веремчук.

«Ми вже розігрували два люксових авто. Завдяки чому зібрали майже 20 мільйонів гривень, що дозволило закупити сотні дронів для наших захисників. Дрони на фронті – це один з найдоступніших для придбання і один з найефективніших засобів допомоги для наших військових. Свою користь він приносить як і для дорозвідки, так і коригуванні артилерії, ефективність якої з присутністю малих дронів зростає врази», – наголосив Веремчук.

Розіграш триває до 5 червня. Детальніше про умови за посиланням.

Залишити відповідь