“Батьківщина” об’єдналась зі “Слугами” Зеленського під час голосування за бюджет

0
888
Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Під час голосування за бюджет 2021 року у першому читанні фракція «Батьківщини» разом з фракцією “За майбутнє” допомогла фракції Зеленського “Слуга народу” “добрати голоси”.

Про це пише Четверта студія з посиланням на Прямий.

“За” проголосували 209 нардепів від “Слуги народу”, 19 голосів дала фракція Юлії Тимошенко, 16 – “За майбутнє”. Ще 20 голосів дала група «Довіра», 11 – позафракційні депутати.

Як відомо, керівник Рахункової палати Валерій Пацкан під час обговорення зауважив, що прогнози уряду щодо зростання ВВП на 4,6% – дуже оптимістичні, і є ризики, що таке зростання не буде досягнуте. За підрахунками фахівців, коронавірусні обмеження та рецесія в промисловості вплинуть на надходження до держбюджету.

Лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко назвав проект бюджету “особистою розпискою Зеленського власній некомпетентності”.

“Судячи з проекту бюджету, Зеленський не збирається виконувати передвиборчі зобов’язання, а наступного року вже є екватор його президентської каденції”, – заявив Порошенко.

5 листопада Верховна Рада схвалила проєкт Державного бюджету на 2021 рік.

За словами депутатки фракції “Європейська Солідарність” Ніни Южаніної, проєкт бюджету на 2021 рік містить цифри, які лише на папері забезпечують витратну частину – це катастрофа для України.

Народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко заявив, що партія “Європейська Солідарність” не голосуватиме за “бюджет Зеленського”.

Залишити відповідь