“Баронеса брехні” передбачає свою поразку, тому застосовує брудні технології проти штабу Порошенка, – заява

0
962

Голослівні заяви Юлії Тимошенко та партії «Батьківщина» щодо нібито спроби команди Петра Порошенка купити голоси виборців є брудною технологією та чорним піаром з боку штабу Ю.Тимошенко.

Згідно опитувань низки провідних соціологічних компаній Тимошенко втратила не лише лідерство у кампанії, а й перспективи виходу до другого туру. Тому вона відчайдушно шукає будь-які шляхи для того, щоб зупинити падіння власного рейтингу; щоб за відсутності інших меседжів змістовного порядку привернути до себе увагу засобів масової інформації, а заодно пояснити своїм виборцям, яких стає дедалі менше, причини майбутньої, вже третьої і, очевидно, остаточної поразки на президентських виборах.

Українці дедалі менше вірять Тимошенко. Нещодавнє дослідження, проведене виданням «Новое время» та факт-чекінговим проектом «VoxUkraine» за підсумками двох років визначило Тимошенко лідеркою політичної брехні. А авторитетне німецьке видання «Handelsblatt» назвало її «баронесою брехні».

Команда Порошенка категорично відкидає будь-які звинувачення у підкупі виборців. Ми продемонстрували безпрецедентну прозорість у роботі агітаторів-волонтерів, а також джерел наповнення та використання виборчого фонду. Вважаємо, що така організація роботи має бути взірцем для інших політичних сил.

Принагідно ще раз закликаємо всіх зосередитися насамперед на презентації суспільству позитивних програм замість огульної безпідставної критики конкурентів.

Прес-служба партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”

Leave a Reply