Автовласники не повинні дати Садовому жодного голосу, – експерт

0
2154
Антон Лягушкін. Фото Львів’яни за електротранспорт

Політична сила, яку створив мер Львова Андрій Садовий, поступово йде у небуття. Про це у Фейсбуці пише громадський активіст та експерт із сфери транспорту міста Львова Андрій Лягушкін, пише Кулемет.

“Скоро фракції “Об’єднання “Самопоміч” не стане в Одеській міській раді. Навіть наявність у Андрія Садового достатньо потужного медіа-ресурсу всеукраїнського рівня не забезпечила його політичній силі проходження у Верховну Раду. Причому по мажоритарці “пролетіли” вельми знакові персонажі із найближчого оточення Андрія Івановича – його тезки – Андрій Шевців та Андрій Москаленко”, – відзначив Лягушкін.

Він додав, що з огляду на ці обставини можна сказати тільки одне – перемога Садового на місцевих виборах можлива тільки за одного сценарію – масованого використання піар- і адміністративного ресурсу, коли бюджетникам та їх родинам “добровільно-примусово” рекомендуватимуть голосувати за “сонцесяйного”.

“На жаль, свою лепту можуть додати “інтелектуали”, які заниють, що “Садовому немає альтернативи”…”, – додає Антон Лягушкін.

“З огляду на ті “експерименти” в галузі транспорту та інфраструктури, яке некваліфіковане оточення Садового із браком аналітичного мислення та здорового глузду, протягує вмісті, автовласники не повинні дати Андрію Івановичу жодного голосу”, – переконаний експерт.

Залишити відповідь