Автомобілісти проти Садового: у Львові пропонують накласти мораторій на знищення автомобільної інфраструктури

1
1292

У Львові пропонують створити аполітичну ініціативу «За розвиток автомобільної інфраструктури»: зібрати автомобілістів-однодумців, сформувати вимоги до міської влади та мораторій на знищення існуючої автомобільної інфраструктури, влаштувати акції протесту.

Про це пише Кулемет з посиланням на допис у спільноті “ЛЬВІВ БЕЗ ЗАТОРІВ”.

“Не можу дивитися, як міська влада на чолі з деякими урбаністами руйнує автомобільну інфраструктуру, таким чином заганяючи місто у ще більші корки, погіршує екологічну ситуацію, звужує вулиці та зменшує пропускні здатності, а на вулицях, де до того були мінімальні проблеми – створює штучні корки.

Подивившись що вони роблять з вулицею Степана Бандери, та планують з Вітовського, як змінили існуючі дороги, по яких неможливо вчасно проїхати оперативним службам, а швидкість і рух автомобіля залежить від трамвая, який мало того що повільно рухається, гальмує рух, зупиняється на зупинках та ще й постійно ламається.

Зараз відбувається свідоме знищення автомобільної інфраструктури”, – пише Oleh Lvivskyi.

Він відзначає: “Можливо варто влаштувати акцію, щоб влада почула автомобілістів (попередити відповідні служби та отримати дозвіл на в’їзд у центральну частину міста на момент проведення сесії), приїхати сотнями автівок навколо Ратуші, показати наші заклики та вимоги, посигналити, передати свої вимоги як міській владі, так і кожному народному обранцю”.

“Вірю, що депутати в силі зупинити це нищення існуючої інфраструктури. Цей протест, щоб одразу злі язики не викручували і не підміняли поняття, за якісну автомобільну інфраструктуру, а не проти смуг гт, велодоріжок, тощо. Як приклад адекватного компромісу можна назвати лише Хуторівку – смуги автомобілістам не зменшили, додали смугу гт, додали тротуари і велодоріжки. Всі інші зміни (напр. Хмельницького, Шевченка, та інші) – приклад як можна погіршити ситуацію у місті. Потрібно зупинити їх до того як вони зупинять місто!!!”, – йдеться у повідомленні.

1 коментар

  1. Львівські рагулі хотять пересувати свої дупи по місту на автомобілях, а весь транспорт буде паралізований.

Залишити відповідь