Автоматичні вимикачі Schneider Electric — каталог продукції, особливості і характеристики серій

0
427
Автоматичні вимикачі Schneider Electric — каталог продукції, особливості і характеристики серій

Автомати Schneider Electric — переваги і особливості використання автоматичних вимикачів від виробника з Франції

Schneider Electric — виробник електротехнічної продукції з Франції, що почав свою роботу починаючи з 1936 року. Активно впроваджує сучасні рішення при створенні широкого асортименту продукції. Популярним і затребуваним варіантом стали саме автоматичні вимикачі Schneider Electric.

Автомати бренду забезпечують захист електромережі при виникненні короткого замикання, розподіляють електричний струм по мережі. Особливий акцент зроблений на забезпечення збереження електроспоживача, який на момент виникнення несправності в мережі був підключений до неї.

Каталог автоматичних вимикачів Schneider Electric

Автомати Шнайдер — це якість, що підтверджена європейськими сертифікатами, надійність в кожному приладі. Прилади бренду забезпечують захист від коливань напруги, струму короткого замикання, ряду інших загроз, що можливі при експлуатації електроспоживачів. Сьогодні продукція бренду в цьому напрямі представлена одразу 4 серіями:

 • Easy9 — бюджетна лінійка, розрахована на роботу зі струмом силою від 0,5 до 63 А. Серія розроблена переважно для країн СНД з урахуванням особливостей електромереж країн.
 • Домовий — вироблена для європейських країн з пропрацьованою конструкцією і підвищеним терміном експлуатації. Відрізняється високою якістю виготовлення. Модульні автомати для встановлення в будинку, квартирі чи на дачі зі струмом силою від 6 до 63 А.
 • Acti9 — сучасна серія автоматів, розрахована для побутового і промислового використання. Конструкція приладу дозволяє використовувати його в умовах забруднення приміщень і електромереж. Дозволено розміщувати прилади в електромережах з силою струму від 1 до 125 А з максимальною здатністю до відключення в 6 кА.
 • Resi9 — новітня лінійка продукції компанії, яка представлена модульними реле та автоматами для житлового будівництва. Максимальна здатність для відключення становить 6 кА. Виробництво проходить виключно на європейских заводах в Іспанії та Болгарії. При цьому відбувається дотримання всіх встановлених вимог до кінцевої продукції.

Вибір оптимального варіанту відбувається виходячи з характеристик і вимог безпеки. Продукція бренду, в залежності від обраної моделі, може мати такі технічні характеристики:

 • Кількість полюсів — 1-4.
 • Тип підключення — від 1 фази до 4 Р.
 • Характеристики номінального струму — від 2 до 125 А.
 • Максимальний струм короткого замикання до 10 кА.
 • Для електромереж з постійним і перемінним струмом.
 • Характеристики підключення В і С.

Важливо звернути увагу на особливості конкретної моделі, що дозволить зробити максимально відповідний вибір.

Особливості і переваги автоматів Шнайдер Електрик

Характеристики автоматичних вимикачів Schneider Electric відповідають сучасним будівельним нормам. Використання продукції бренду дозволяє скористатися такими перевагами:

 • Корпус з полімерного ударостійкого матеріалу, якому характерна стійкість до впливу високих температур і фізичних ударів.
 • Двопозиційна защіпка робить процесс монтажу значно легше.
 • Швидкозажимні контакти спрощують використання автомата і його обслуговування.
 • Безпечність конструкції забезпечена надійністю будови клем, котрі створюють умови якісного підключення провідників.
 • При потребі заглушки для клем можна опломбувати для створення безпеки чи контролю.
 • Автоматичні вимикачі мають значний експлуатаційний ресурс, високу надійність, що дозволяє забезпечити тривалий термін експлуатації.
 • Автомати обладнані допоміжними компенсаторами шуму, що робить їх використання тихим навіть при спрацьовуванні.
 • Користувачі мають можливість проводити налаштування електроживлення мережі в ручномуу режимі.
 • Максимально швидке спрацювання автомату на відключення при відхиленні від параметрів мережі від встановлених норм.

Наявність таких особливостей і переваг робить продукцію виробника зі Франції затребованою для створення захисту не тільки побутових електроприладів, але й для промислових споживачів. Важливо враховувати характеристики обраної конкретної моделі для забезпечення максимальної відповідності параметрів. Виробник сертифікує всі власні вироби відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO, що є додатковою гарантією якості.

Вірно обравши автоматичні вимикачі, ви можете надійно захистити власну техніку. Особливо, коли самі захисні прилади відповідають всім вимогам, встановленим до такої продукції. Для цього обирайте автоматичні вимикачі Schneider Electric, монтаж і підключення яких не потребують багато часу та навиків.

Leave a Reply