“Арену Львів” можуть використовувати як госпіталь для пацієнтів з COVID-19

0
679

На території стадіону “Арена-Львів” можуть розгорнути тимчасовий госпіталь для пацієнтів з коронавірусом. Також у Львівській області розглядають можливість розгортання госпіталів на території інших спорткомплексів.

Як пише Кулемет з посиланням на РБК-Україна, про це на брифінгу заявив директор департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Орест Чемерис.

“Доручення щодо розгортання мобільних госпіталів дали всім територіям держави. Ми розглядаємо спроткомплекси і “Арену-Львів” також”, – сказав Чемерис.

Також він додав, що в разі погіршення ситуації з пандемією в області до боротьби з коронавірусом можуть залучити студентів-медиків і інтернів.

Нагадаємо, станом на 10 листопада на Львівщині заповнені 64,7% лікарняних ліжок для пацієнтів з COVID-19. В середньому по країні заповнені трохи менше 64% таких ліжок. У 10 областях показник заповнюваності перевищує 70%.

Відзначимо, за минулу добу в Україні підтвердили 10 179 нових випадків коронавірусу. Найбільше нових випадків виявили в Києві, Житомирській, Київській, Одеській і Запорізькій областях.

Leave a Reply