Англійська мова в офісі: як навчати співробітників

0
1722
Англійська в офісі - оптимальний варіант для команд з необхідністю в вивченні профільної мови і великою завантаженістю

Англійська мова в офісі: варіанти навчання співробітників профільній іноземній мові

Як навчати співробітників англійській мові в офісі: курси, тренінги, розмовні клуби та інше. Що можна вивчити на корпоративних курсах, які бувають види навчання.

Фахівці, які добре знають іноземну мову, роблять роботу компанії на міжнародному ринку більш ефективною та успішною. Тому багато компаній пропонують своїм співробітникам вивчення англійської мови в офісі або компенсують курси іноземної в навчальних центрах. Корпоративні курси дозволяють одночасно навчати співробітників з різних відділів і офісів профільній англійській мові, яку вони зможуть відразу застосовувати на практиці під час роботи.

Завдяки індивідуальному підходу корпоративні курси дозволяють співробітникам з будь-яким рівнем володіння іноземною поліпшити свої знання і вивчити профільну лексику, допомагають прокачати певні навички, підготуватися до відрядження або здачі міжнародного іспиту. Тут ми розповідаємо як новачку вчити іноземну, використовуючи всі можливості, які дає робота в офісі.

Англійська мова в офісі: курси та інші способи вчити іноземну

Корпоративні курси англійської – ефективний спосіб навчання співробітників компанії. Це можуть бути комплексні курси, інтенсивні курси, програми підготовки до відряджень або важливих презентацій, до здачі міжнародних іспитів. З їх допомогою працівник зможе вивчити профільний мову і поліпшити базовий, отримати навички для роботи на міжнародному ринку. Крім того, навчання в офісі мотивує співробітників вчитися.Скільки разів ви чули відмовки своїх колег: «немає часу», «я втомився», «я не хочу витрачати особистий час»? Основна причина таких відмовок – відсутність мотивації. Завдяки гнучкому графіку і індивідуальному підходу, англійська мова в офісі допомагає працівникові займатися комфортно і ефективно, зменшує можливість пропусків і прокрастинації.

Крім основних курсів для співробітників можна організувати розмовні клуби з іноземним викладачем і тематичні івенти. На таких зустрічах учні зможуть відпрацювати навички говоріння, потренувати тематичну лексику, поліпшити сприйняття мови на слух, позбутися від мовного бар’єру. Крім того, співробітники зможуть цікаво провести час з користю для іноземної, поспілкуватися з колегами з інших відділів в неформальній обстановці.

Англійська в офісі – оптимальний варіант для команд з необхідністю в вивченні профільної мови і великою завантаженістю

Великою популярністю також користуються тематичні тренінги. На них можна відпрацювати певну тему або навик: правила ділового листування, телефонні продажі, ефективну комунікацію і планування, управління конфліктами і багато іншого. Різноманітність тем для тренінгів дозволяє підібрати оптимальний варіант як для топ-менеджерів, так і молодших спеціалістів.

Для додаткового вивчення англійської мови в офісі заведіть корпоративну бібліотеку. Поповнюйте її профільними книгами для саморозвитку на мові оригіналу. З їх допомогою можна одночасно поліпшити рівень іноземного та професійні навички, бути в курсі актуальних методів ведення бізнесу та особистої ефективності.

 

Leave a Reply