Андрій Любка: Фраза “президент Зеленський” ніяк не може закорінитися в моїй голові. Натомість весь час виринає фраза “це чмо”

0
2050
Андрій Любка
Андрій Любка

Друзі, маю проблему. Не знаю, що з цим робити, але фраза “президент Зеленський” ніяк не може закорінитися в моїй голові. Натомість весь час виринає фраза “це чмо”.

Про це у Фейсбуці пише Андрій Любка.

Я не жартую й не намагаюся його (та його виборців) образити, просто саме така формула висловлювання природно напрошується. Розумію, що це негарно й неправильно, але нічого не можу з собою вдіяти. От хтось написав статус про політику, я хочу залишити комент, але замість “Президент Зеленський”, “Володимир Зеленський” чи “Зеленський” рука автоматично набирає “це чмо”. Як казала незабутня Люся Янукович – “тянєцца і тянєцца рука”.

Наприклад, хотів написати статус про те, що це чмо не знайшло часу записати звернення до Путіна про окупацію й паспорти, але змогло записати відеозвернення до ЦВК і навіть встигло критично висловитися про мовний закон. Словом, самі бачите: ніяк не можу себе пересилити, хочу писати про Зеленського, а виходить тільки правда…

Що з цим робити? Може якусь абревіатуру вигадати? Мовляв, чмо – це насправді чоловік-мужчина-отєц?


Leave a Reply