Андрій Іванович, де мої гроші?, – журналістка до Садового

0
4003

“Розбираючи старі папери, натрапила я на, можна сказати, скарб. Сертифікат «Галицьких інвестицій». І рекламний проспект поруч прилаштувався. Там цікавий такий текст. Заманушка середини дев’яностих”, – про це пише журналіст Вікторія Балицька.

“Думаю, а може я заможна людина!? Мільйонерка, владєліца заводов, газет, пароходов!? Двадцять років ж пройшло. Вкладені ваучери мали б вже, який не який, прибуток принести. Нє? Там ж написано «кожен громадянин України має можливість стати справжній господарем і тим самим забезпечити своє майбутнє» … Мені здається, що майбутнє настало. І у мене є велика потреба його «забезпечити». Але я чомусь не відчуваю себе «справжнім господарем» і не маю «приємного почуття власника». Маю лиш неприємне почуття використаного обдуреного лоха. В «Галицькі інвестиції» ваучер вклала моя мама, не я. Але оце відчуття лошари мені передалося у спадок разом із сертифікатом.
Цікаво чи ті, чиї імена там вказані (крім тих кого вже нема) поділяють моє відчуття лоха? Припускаю, що їх теж використали бо зробили їх «гарантом чесності фінансових операцій» теж навішавши їм лапші. Або частині із них. Серед «гарантів» є досвідчені економісти, вони ж розуміли що відбувається. Розуміли що вони просто обшахровують тисячі співгромадян. Чи десятки тисяч…
А хто в нас мав пряме відношення до «Галицьких інвестицій»? Правильно, Андрій Іванович Садовий.
Андрій Іванович, де мої гроші і «приємне відчуття власника»?”, – написала вона.

Залишити відповідь