Андрій Гнатуш викликає на дебати Віталія Андрейка: людям потрібні рішення, а не слова

0
2249

Самовисуванець на позачергових виборах до Верховної Ради по округу №122 (Яворівський та Жовківський райони) Андрій Гнатуш викликає на діалог свого опонента із партії “Голос”.

Про це пише Galnet.

«Я пропоную порядні дебати – без образ, без чорнухи. Обговорити питання розвитку регіону. Обговорити наболілі проблеми цього периметру. Хочу донести своє бачення, як би я хотів, щоб це відбувалось. І хочу почути, що скаже людина, оскільки вона балотується по цьому окрузі. Для початку Андрейко повинен хоча б почати говорити. Де він взагалі був протягом року? Він не з’являється до публіки. Попри це, рейтинг має високий. Я вважаю, що рейтинг треба захищати. Людям потрібні рішення. Людей не цікавлять слова»,– коментує Андрій Гнатуш.

Кандидат у депутати також акцентує, що його насамперед цікавить, як його опонент збирається відновлювати теплопостачання і забезпечення нормальною електрифікацією Яворова (проблема з електрифікацією військового містечка №53 у Яворові) та Новояворівська, а також, якими будуть його дії щодо переговорів з «Нафтогазом».

Додамо, що Андрейко – перший, з ким збирається дебатувати Гнатуш.

Серед тих, хто уже погодився, що це потрібна практика – Ігор Самардак, Сергій Ушарук, Андрій Дума та Володимир Парасюк.

Залишити відповідь