Андрій Гнатуш розповів про стан української економіки: нам відірвало руку (ВІДЕО)

0
729

Найболючішим для нас усіх, побутових споживачів, буде питання тепла, газу, електроенергії. Україна вступила в гру, до якої була повністю неготова: ні по ринку газу, ні по ринку електроенергії.

Про це у ефірі одного із телеканалів заявив експерт з питань енергетики Андрій Гнатуш, пише Кулемет.

“Те, що зараз відбувається в енергетичній галузі – це банальне нищення потужної системи у центрі Європи. Вони хочуть добитися, щоб наші мережі були знищені, наші промислові потужності і виробничі майданчики були знищені.

Я дуже скептично ставлюся до політики держави від’єднатися від єдиної системи «Росія – Білорусь – Україна» і спробувати у тестовому режимі пройти період у системах Європи. Якщо ми це зробимо і у нас щось не вийде, на зимовий період ми можемо залишитися без підстрахування на зняття піків”, – наголосив Андрій Гнатуш.

Він додав: “Не можна підтягуватися на результат, коли тобі відірвало руку і ти стікаєш кров’ю. А це стан нашої економіки і енергетичної галузі зараз. Це можна робити у спокійний період – коли є мирна територія і непогані стосунки із сусідами. А не коли ми боремося за виживання.

Зараз наші вугільні склади пусті, вартість газу космічна, і те саме чекає на вартість електроенергії, бо навіть такі гіганти виробничих потужностей як «Донбасенерго» включені у перелік на банкрутство”, – наголосив Андрій Гнатуш.


Leave a Reply