АН12, який аварійно сів під Львовом, свого часу вже потрапляв у сумнівну історію з контрабандою (фото)

0
705

Сьогодні зранку 4 жовтня 07:10 годині рятувальники Львівщини отримали повідомлення про аварійну посадку транспортного літака Ан-12 неподалік міжнародного аеропорту «Львів». Як виявилось, літак уже потрапляв в сумнівну історію на Закарпатті, пов’язану з контрабандою. Про це пише mukachevo.net.

Як повідомляла, “Варта 1“за попередніми даними на борту літака було 8 людей, серед них 5 загиблих та 3 поранних перебуває у лікарні.

Редакція Mukachevo.net повідомляє про один цікавий випадок зі схожим літаком Ан-12, який мав місце у 2014 році.

Фото: Mukachevo.net

Тоді 16 серпня в аеропорту Ужгород сів вантажний літак AN-12, який запідозрили в контрабанді товару.

У статті було опубліковано серійний номер літака, які можна з легкістю знайти на відомому сайті. Це був Ан-12 з реєстраційним номером 50815B.

Ми знову ввели цей реєстраційний номер використовуючи відомий сервіс та побачили, що це той самий літак, який сьогодні здійснював рейс Віго-Львів, але не долетів до точки призначення, зникнувши з радарів.

Нагадаємо, тоді у 2014 році джерело Мукачево.Net інформувало, що вантаж був хоч і задокументований, але мав контрабандне призначення.

За попередньою інформацією, йдеться про начебто транзитний вантаж (текстиль) з Сербії, який за документами має бути доставлений у Білорусь. Утім, як самі документи, так і вантаж та спосіб його транспортування викликають серйозні підозри.

Літак AN-12 BK, попередньо турецької компанії, приземлився на території Ужгородського аеропорту ще в 12.00 за київським часом у суботу, 16 серпня.

За неофіційною інформацією, його розвантажували двічі: спершу відразу після приземлення, вдруге – вже ввечері, близько 19:00, коли вантажем та літаком зацікавилися спецслужби – СБУ.

Власкор видання побував на місці подій ввечері під час спроб вдруге розвантажити літак та зафіксував усе на фото.

джерело видання інформувало, що вантаж хоч і задокументований, але має контрабандне призначення, і до нього має відношення члени Партії регіонів, точніше її молодіжного крила – ВМГО «Молоді Регіони».

Leave a Reply