Актуальні акції від косметологічної клініки Медіостар

0
720

Косметологічні процедури є одним з перевірених способів, як довше зберігати красивий зовнішній вигляд та молодість

Косметологічні процедури є одним з перевірених способів, як довше зберігати красивий зовнішній вигляд та молодість. Косметологічна клініка Медіостар є однією з найкращих у Львові, та пропонує безліч цікавих процедур, які допоможуть досягнути бажаного ефекту. Це особливо важливо в обставинах, коли всі оточуючі оцінюють вас по зовнішньому вигляду. Таке відношення зустрічається повсякчас, та змушує відповідати прийнятим стандартам. Адже від цього часто залежить не тільки особисте самосприйняття, але і те, наскільки успішними ви будете у особистому і навіть професійному житті. Тому потрібно докласти зусиль, щоб знайти найкращих спеціалістів у галузі, та отримати від них якісну процедуру.

Якщо ви дбаєте про красу власного тіла, свій комфорт та сприйняття вас у суспільстві, тоді потрібно звернути увагу на те, де та які процедури робите. Зазвичай, догляд за собою вимагає доволі високих витрат, особливо, якщо потрібно зробити все на найвищому рівні. Але сьогодні є можливість заощадити. Достатньо тільки скористатись знижками, які пропонує клініка Медіостар. Цей заклад займається лазерною та естетичною косметологією, часто влаштовує акції, щоб клієнти могли отримати якісну процедуру по вигідній для себе ціні.

Сьогодні клієнтам пропонується декілька цікавих пропозицій. Давайте детально розглянемо кожну з них:

  • Знижка 10% на лазерну епіляцію. Ви зможете її отримати, якщо готові прийти на процедуру в будній день. Вигідна процедура доступні якщо процедура буде виконуватись у понеділок, середу або четвер. Більш точний час не має значення, так що можете прийти до майстра як зранку, так і в кінці робочого дня.
  • Знижка на лазерну епіляцію під день народження. Всі іменинники можуть отримати знижку на процедуру, еквівалентну їхньому віку. Достатньо на сайті вказати скільки вам виповнилось років, на натиснути відповідну кнопку.
  • Знижка за комплекс процедур по лазерній епіляції. Якщо хочете оформити декілька зон (ноги повністю, глибоке бікіні) отримаєте у подарунок обробку лазером зони пахв.
  • Знижка 15% для клієнтів, які купують від п’яти процедур за раз. Оскільки все одно лазерна епіляція передбачає декілька процедур, набагато вигідніше придбати частину одразу, отримати знижку і спокійно проходити курс.
  • Знижка на косметологію обличчя. Якщо будете проходити процедуру у середу або четвер, отримаєте суттєву знижку, яка складає 10% від повної ціни.
  • Плазмотерапія обличчя може бути дешевшою на 15% від загальної вартості.
  • Підтяжка обличчя нитками APTOS люкс-сегменту. Діюча знижка на цю процедуру складає 20%.

Пропозицій багато і всі вони доволі вигідні. Враховуйте, що консультація є безкоштовною. Обирайте той варіант, який на цьому етапі потрібен вам, та підлаштовуйтесь під умови акції. Найбільшою популярністю користуються послуги з лазерної епіляції, особливо коли на вулиці літо, і хочеться щоб шкіра у цей період була максимально гладенькою. До того ж процедури дають помітний ефект практично зразу після проходження.

Залежно від того, який у вас тип волосся, все зайве зникне на 20%-40% уже після першої лазерної епіляції. Але це стосується тільки фолікул у активній фазі росту. Не буде помітно ні подразнення, ні темних крапинок, які залишаються після гоління. На оброблених ділянках шкіра стає помітніше ніжнішою.

Хоча важливо дотримуватись вимог реабілітації. Наприклад, не боятись, якщо на шкірі виникне почервоніння. Це нормально після подібної процедури. Неприємні відчуття зникнуть уже протягом години. Також бажано не засмагати, або наносити сонцезахисний крем 35 SPF на ділянки де недавно була проведена епіляція. Такого підходу потрібно дотримуватись хоча б 14 днів. Можна і довше.

Leave a Reply