Академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO-Львів» відзначив 20-річчя

0
1756

У Львівській обласній філармонії відбулось святкування 20-річчя заснування оркестру «INSO-Львів». З нагоди ювілею голова Львівської ОДА Олег Синютка привітав та нагородив відзнаками колектив оркестру.

«Коли оваціями зриваються найкращі зали Європи і світу, коли перед вами схиляють голови тисячі ваших прихильників – пишайтеся тим, що ви є українці, представники Львівщини. І я вам за це щиро дякую», – зазначив Олег Синютка.

Відзнаки Львівської ОДА отримали Марія Ткачик, Євгеній Крук, керівник Іоланта Пришляк та увесь колектив оркестру «INSO-Львів».

В межах заходу гостям презентували музичну програму за участю запрошених світових зірок – солістів та диригентів, а також представили опікунську раду оркестру.

Зазначимо, що оркестр «INSO-Львів» є володарем низки нагород і відзнак, серед них: відзнака Radio Swiss Classic «Love»; відзнака «Золотий диск» «Franz Xaver Mozart Klavierkonzerte»; відзнака Radio Swiss Classic «Schumann / Beethoven Klavierkonzerte».

За 20 років діяльності оркестр широко презентував музичне мистецтво Львівщини в Україні та за кордоном (Швейцарія, Італія, Франція, Австрія, Польща, Німеччина, Португалія, Іспанія, Колумбія та Китай).

Щороку оркестр традиційно бере участь у міжнародних фестивалях, які проводяться у Львові: Міжнародному фестивалі музичного мистецтва «Віртуози», Міжнародному фестивалі сучасної музики «Контрасти», Фестивалі єврейської музики «LvivKlezFest».

Залишити відповідь