Аеропорту “Львів” дозволили приймати літаки в погану погоду

0
1758

Аеропорту Львів дозволили використовувати систему посадки в погану погоду на повну потужність. Про це повідомляє avianews.com.

Державіаслужба України видала нове доповнення до сертифіката аеропорту Львів, який дозволяє підприємству приступити до прийому літаків в погану погоду по II категорії ICAO. Як заявила гендиректор аеропорту Тетяна Романовська, застосування II категорії дозволить приймати літаки при вертикальній видимості не менше 30 метрів і горизонтальної видимості не менше 350 метрів.

До теперішнього моменту в аеропорту Львів інструментальну систему посадки використовували по I категорії ICAO, що дозволяло приймати літаки при вертикальній видимості не менше 60 метрів і горизонтальної 550-800 метрів.

Під час реконструкції аеропорту в 2012 році на оновлену смугу на кошти державного бюджету була встановлена ​​інструментальна система посадки з можливістю прийому повітряних суден по II категорії ICAO. Однак обладнання за 5 років так і не було виведено на повну потужність, а в деякі місяці взагалі відключалася, через що під час погіршення погодних умов аеропорт Львів не міг приймати літаки. Раніше в аеропорту причиною цього називали те, що смуга не знаходиться на балансі підприємства і офіційно взагалі не здана в експлуатацію.

Залишити відповідь