Адамик розвінчав фейк про те, що Львів не має коштів, щоб заплатити гроші працівникам комунальних підприємств

0
1255
Інколи політик має пожертвувати власним рейтингом, але зробити щось для країни, – Петро Адамик
Інколи політик має пожертвувати власним рейтингом, але зробити щось для країни, – Петро Адамик

Садовий розпочав виборчу кампанію і “продаватиме” виборцям конфлікти у Львові

Міський голова Львова Андрій Садовий разом із своїми заступниками не готовий нести солідарну відповідальність за кризу, яку створив у місті Львові.

Про це під час конференції “Оплата праці працівників львівських комунальних підприємств в умовах пандемії” у Львівському прес-клубі заявив голова фракції Блок Петра Порошенка “Солідарність” у Львівській міській раді Петро Адамик, пише Четверта студія.

“Ми тут для того, щоб розвінчати фейк про те, що місто не має коштів, щоб заплатити комунальним працівникам. Ми тут для того, щоб констатувати факт, що Андрій Іванович Садовий розпочав виборчу компанію. І враховуючи, що йому львів’янам нічого продати, він продаватиме конфлікти”, – переконаний Адамик.

За його словами, кредит ЄБРР ніякого відношення до зарплат працівників комунальних підприємств не має.

“Якщо не буде продовжена традиція виводити обігові кошти з підприємств, то вони залишаться. На сьогодні менше половина коштів, які ми виділили, вибрані самими керівниками підприємств. Гроші виділяються на другому курсі міста, Андрій Іванович ці кошти виділяє і розписує, як хоче. Зараз він їх штучно тримає, щоб створити конфлікт між нами і працівниками комунальних підприємств”, – додав голова фракції БПП.

Адамик також додав, що після місцевих виборів, нових чиновників та депутатів у Львові чекають мільярдні борги.

“Сьогодні Садовий у Львівській міській раді має більшість, і сьогодні депутати, які прийшли у раду під прапорами “Самопомочі” не хочуть бути відповідальні за все, що відбувається. Через чотири місяці зміниться влада у Львові. Виникає питання, чи ця влада хоче жити з мільярдним кредитом та без бюджетів розвитку. Львів’яни не перестали платити за вивіз сміття чи проїзд у трамваях. Пандемія коронавірусу внесла частково свої корективи, але це не настільки трагічно. Щороку ми закладали бюджет, який зростав з кожним роком”, – наголосив депутат.

Петро Адамик розповів, що заступники та радники Садового отримують близько 150 тисяч гривень заробітної плати.

“До того ж, у бюджеті закладені кошти на відрядження радниким міського голови у Париж чи Нью-Йорк. Зараз, з відомих причин, поїздки відсутні. Сьогодні Садовий призначає мільйонні заробітні плати радникам. У його радників голі оклади близько 50-60 тисяч, вони ще собі дописують, “за ефективність праці”, “за досягнення”, чи знання мов –  і у підсумку, це все досягає 150 тисяч гривень в місяць”, – підкреслив депутат.


Leave a Reply