8 років позбавлення волі – засуджено 2 чоловіків за розбійні напади на Львівщині

0
465
суд

Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо 2 чоловіків, яких обвинувачували у розбійних нападах, вчинених за попередньою змовою групою осіб, поєднані із проникненням у житло (ч. 3 ст. 187 КК України). 

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу прокуратури Львівської області.

Так, прокурором у суді доведено, що на початку грудня 2020 року двоє чоловіків 18 та 33 років за попередньою змовою незаконно проникли до житлового будинку пенсіонерки в одному з сіл на Львівщині. Задля легкої наживи, останні погрожуючи ножем, вимагали передати грошові кошти. Отримавши відмову від потерпілої, один із засуджених викрутив руки жінці, інший – почав обшукувати будинок. Відкрито заволодівши грошима, чоловіки залишили місце вчинення кримінального правопорушення та розпорядилися коштами на власний розсуд.

В подальшому, через 2 дні, розбійники повернулися до цього ж будинку, та повторно вчинили розбійний напад відносно потерпілої.

Загальна сума заподіяної шкоди становить 7 000 грн.

Суд підтримав обґрунтовану позицію прокурорів Стрийської окружної прокуратури, визнав обвинувачених винними та призначив одному покарання  у виді 8 років 6 місяців позбавлення волі, другому покарання у виді 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Leave a Reply