7 грудня у Будинку воїна відбудеться День Донора від команди “Я, Ніна”

0
563
7 грудня у Будинку воїна відбудеться День Донора від команди "Я, Ніна"

У межах проєкту “Я, Ніна” команда фундації “Варто жити” разом з львівськими ветеранськими організаціями вже ввосьме влаштовує збір крові для онкохворих та військових.

Про це пише Кулемет з посиланням на Будинок воїна.

За результатами семи попередніх Ред Бранчів у Львові 342 герої стали донорами крові, а це означає, що донори змогли врятувати 1026 життів.

“Ми не тільки робимо корисну справу для тих, хто потребує донорства, але й об’єднуємо людей, волонтерів та ветеранів. Кожен, хто приходить здати кров, має можливість почастуватись смаколиками, попити смачної кави і поспілкуватись. Як психолог, можу сказати, що саме зараз ми потребуємо приємного спілкування й підтримки один від одного. Карантин і постковідний синдром вніс свої корективи у нашу свідомість.
Нам не вистачає позитиву, а спільна справа завжди об’єднує і дає хороший ресурс для психологічного відновлення”, – Біщук Ольга, психологиня, співорганізаторка події.

Чи не половина донорів є військовими. Адже, саме вони найкраще знають, що таке допомога й підтримка у важку хвилину.

“Кожен, хто був на війні, знає, наскільки важливою є вчасна допомога. Інколи декілька хвилин, а то й секунд, рятують тобі життя. Я постійно бачу або читаю заклики про те, що комусь потрібна терміново кров. Тому сам ніколи не пропускаю можливості стати донором, особливо, коли ми самі є співорганізаторами такої події”, – Олег Височанський, військовий, директор у Будинку воїна.

Донором крові в Україні може бути здорова людина віком від 18 років, вагою не менше 50 кг (Київ, Вінниця) та 60 кг (Львів), яка не має протипоказів до донорства.

Якщо ви:

приймаєте ліки

хворієте, маєте хронічні захворювання

маєте проблеми з зором

чи стоїте на обліку

протягом останнього року у вас були будь-які хірургічні втручання чи процедури за допомогою голки

протягом останнього року ви робили пірсинг або тату

у вас низький рівень гемоглобіну (рівень гемоглобіну визначають лікарі в день здачі крові) — донорство крові вам протипоказане або на тимчасовій, або на постійній основі.

Отже, всі хто хочуть стати донорами, вже 7 грудня з 9.00 чекають за адресою Короленка 1а, “Будинок воїна”.

Щоб здати кров, попередньо потрібно зареєструватись за посиланням у соцмережах.

7 грудня у Будинку воїна відбудеться День Донора від команди “Я, Ніна”
7 грудня у Будинку воїна відбудеться День Донора від команди “Я, Ніна”
7 грудня у Будинку воїна відбудеться День Донора від команди “Я, Ніна”

Залишити відповідь