670 млн грн з обласного бюджету – на підтримку галузі охорони здоров’я Львівщини

0
369
Львівська облрада зібралась на друге пленарне засідання, фото прес-служба облради

Сьогодні, 23 грудня, обласна рада затвердила зміни до Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області з сумою фінансування у 2022 році у 670 млн грн.

Найбільше, понад 500 млн грн. буде скеровано на підтримку закладів охорони здоров’я, в тому числі тих, які надають медичну допомогу хворим на COVID-19.

Також в межах програми здійснюватиметься забезпечення хворих медикаментами, витратними матеріалами, лікарськими засобами, засобами догляду, імплантатами, продуктами лікувального харчування.

Окрім того, програмою передбачається повний комплекс діагностики й лікування раку та впровадження найбільш ефективних методів сучасної медицини для високоспеціалізованого лікування, а також заходи з протидії ВІЛ-інфекції СНІДу.

Як розповіла голова профільної комісії Анна Ярмола, у наступному році на придбання високоспеціалізованого медичного обладнання та техніки закладам медицини області виділено 50 млн грн. Ще 2 млн грн депутати планують скерувати на аудит комунальних лікарень.

Також понад 2 млн грн виділено для працівників лікарських комісій, які проводять медичний огляд та обстеження осіб для прийняття на військову службу.

Leave a Reply