36-річному львів’янину загрожує позбавлення волі до шести років за організацію онлайн-кінотеатру

0
326

36-річного львів’янина підозрюють в організації роботи піратського онлайн-кінотеатру. Завдяки цьому чоловік заробив понад 15 мільйонів гривень.

Про це повідомили на сайті Департаменту кіберполіції Нацполіції України, пише Кулемет.

“36-річний мешканець Львова створив застосунок онлайн-кінотеатру та надалі адміністрував його. Чоловік надавав доступ до перегляду кінотворів попри відсутність дозволів правовласників, представниками яких є Українська антипіратська асоціація. Основою заробітку була реклама, розміщена на сервісі, а також плата за преміумакаунт”, — повідомили у Департаменті кіберполіції.

Там також додали, що аудиторія цього застосунку становила понад мільйон користувачів. Підписка на преміумакаунт складала 80 гривень. Також чоловік щомісяця отримував близько 100 тисяч гривень від реклами, яка розміщували на його онлайн-ресурсі.

Правоохоронці провели обшуки вдома у чоловіка. Там знайшли усе обладнання для налагодження роботи. Наразі роботу піратського онлайн-кінотеатру заблокували.

За фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 176 (Порушення авторського права і суміжних прав) Кримінального кодексу України. Львів’янину загрожує до 6 років позбавлення волі. Наразі вирішують питання щодо оголошення чоловіку про підозру. Слідчі дії тривають.

Leave a Reply