35 тисяч пачок сигарет знайшли у поїзді “Київ – Варшава”

0
1002

Контрабандисти, у своєму прагненні збагатитись, постійно вишукують нові шляхи для здійснення злочинної діяльності.

Черговою спробою стало намагання налагодити канал незаконного переміщення тютюнових виробів до Республіки Польща на ділянці відділу “Овруч” Житомирського загону, використовуючи технічну півгодинну зупинку потяга “Київ-Варшава” на залізничній станції м. Коростень.

При цьому для підкупу злочинці обрали співробітника прикордонної служби, запропонувавши йому за грошову винагороду створити умови для безперешкодного завантаження сигарет до потяга на контрольному посту «Коростень».

Сьогодні в ході оперативних заходів у м. Коростень Житомирської області міжвідомчою групою у складі оперативних співробітників відділу внутрішньої та власної безпеки по Житомирському прикордонного загону Управління внутрішньої та власної безпеки «Північ», співробітників слідчого управління ГУ Нацполіції в Житомирській області під процесуальним керівництвом військової прокуратури Житомирського гарнізону, із залученням спецпідрозділу «ДОЗОР», за спробу підкупу прикордонника затримано громадянина України, який безпосередньо причетний до налагодження контрабандного каналу.

В ході подальших обшуків у підсобних приміщеннях за місцем проживання даної особи виявлено чималі партії цигарок, які були підготовлені для переправлення через кордон.

Всього вилучено 70 ящиків тютюнових виробів без марок акцизного збору України (35 тис. пачок сигарет), орієнтовна вартість яких складає 700 тисяч грн.

На даний час проводяться невідкладні слідчі дії, обирається запобіжний захід.

 

Залишити відповідь