29 січня відбудеться стратегічна сесія Львівської облради

0
523
Ірина Гримак у Львівському прес-клубі

29 січня відбудеться сесія Львівської обласної ради.

Про це у Фейсбуці повідомила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, пише Кулемет.

Як йдеться у повідомленні Гримак, це буде стратегічна сесія, на яку запрошуються усіх голів об’єднаних територіальних громад Львівської області.

“На цій зустрічі хочемо сформувати бачення діяльності обласної ради на 5 років і розуміння, як має розвиватися Львівщина, які пріоритети будуть у нашій роботі”, – повідомила Ірина Гримак.

Додамо, зараз Гримак проводить zoom-наради з керівниками громад Львівського району та головою районної ради, під час якої проговорили проблеми та бачення співпраці між обласною радою та громадами.

“Розповіла про бюджет області та наше бачення діяльності обласних програм. Особливо наголосила на новій Комплексній програмі Регіонального розвитку Львівщини. Її розробляємо, щоб громади отримали підтримку і могли втілювати у життя, і місцеві ініціативи в одній громаді, і реалізовувати більші проекти, довкола яких об’єднуються декілька громад. І щоб можна було підтримувати також проекти міжрегіонального співробітництва, які дадуть поштовх для розвитку усій області”, – йдеться у повідомленні Гримак.

Гримак також повідомила, що у п’ятницю Львівщину відвідає заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак.

“Тож попросила громади надати інформацію про ті проблеми, які у них виникли у зв`язку з передачею закладів охорони здоров`я з районної власності на баланс ОТГ”, – наголосила Гримак.

 


Leave a Reply