25-річний мешканець Черкаської області пропонував 1500 доларів львівським прикордонникам

До правоохоронних органів прикордонники скерували повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів»

2
137

Чоловіка призовного віку, який у незаконний спосіб намагався перетнути українсько-польський кордон, викрили прикордонники в пункті пропуску «Грушів», що на Львівщині.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ДПСУ.

25-річний уродженець Черкаської області слідував до сусідньої країни пасажиром автобуса. Як підставу для перетину кордону під час дії правового режиму воєнного стану, окрім паспорта, чоловік надав довідку військово лікарської комісії та військовий квиток. У документах зазначалося, що українець не придатний до військової служби.

Однак, в ході перевірки документів прикордонники виявили низку ознак, що вказують на їх підробку. Але викриття чоловіка не зупинило. З метою безперешкодного перетину кордону він спробував підкупити інспектора. На пропозицію хабаря у розмірі 1500 доларів США прикордонний наряд Львівського загону відповів відмовою.

За цим фактом співробітники ВВВБ Держприкордонслужби поінформували співробітників Нацполіції. Відповідальність за дане правопорушення передбачена ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Окрім того, чоловікові доведеться відповідати за використання фальшивки під час перетину кордону.

До правоохоронних органів прикордонники скерували повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Ухилянта-хабародавця прикордонники передали співробітникам Нацполіції.