25 лютого у Львові виступить Марія Бурмака

0
80
25 лютого у Львові виступить Марія Бурмака

25 лютого народна артистка України Марії Бурмака дасть сольний концерт у нічному клубі !FESTrepublic, який розташований у Львові по вулиці  Старознесенська, 24-26. В цьому концерті ви відчуєте Душу України, бо в піснях співачки багато що йде від самого серця, а воно належить Батьківщині.

Про це пише Кулемет з посиланням на організаторів.

«Для мене Львів дуже рідний. Чекаю на виступ у ньому. Це буде особливий концерт, – каже Марія. – “Чорні черешні”, “Розлюби”, “Не забувається”, “Пробач”, “Не тому”, “Танцюй”, “Не бійся жити”, “Сонцем, небом, дощем” та багато інших пісень. Я та гітара. Особлива лірика. Особливий настрій. Особливі люди. Пропоную відкритися один одному цього вечора та запам’ятати його назавжди».

Не обійдеться і без новий композицій Марії. Таких як «Повернись живим» та «Перемога».

«В якийсь момент, коли усі сльози були виплакані, я зрозуміла , що мушу поселити у свою душу ПЕРЕМОГУ, – розповідає Марія. –  Всю ніч я не могла спати, писалися слова, а з ними і музика. Зранку я подзвонила до саундпродюсера Вадима Лисиці зі словами «Давай писати «Перемогу». Ця пісня про усіх наших героїв: воїнів, лікарів, волонтерів, про усіх людей, які мають силу духу. Мрію заспівати цю пісню і у Львові».

Купити квитки: http://surl.li/euron

*

Марія – музикант, композитор, автор пісень. Була активною учасницею практично всіх подій української історії, починаючи з фестивалю «Червона рута» (1989) і «Студентського голодування на Граніті» (1990) до «Помаранчевої Революції» (2004) та «Революції Гідності» (2013-2014).

Влітку і восени 2014 року в складі туру «Підтримаємо своїх» була з виступами в зоні АТО, в прифронтових містах і брала участь у концертах, зібрані кошти від яких були витрачені на потреби добровольчих батальйону. Займається активною волонтерською і благодійною діяльністю.

У 2014 році випустила альбом «Тінь по воді». Того ж року дала сольний благодійний концерт в Парижі, зібрані кошти були передані до фонду «Таблєточки» та взяла участь в українському фестивалі в Чикаго, зібрані кошти були перераховані в «Фонд допомоги героям». Наприкінці 2014 року увійшла до ТОП-100 найвпливовіших жінок України за версією журналу «Фокус». Взимку 2015 співачка зіграла благодійні концерти у Великобританії, під час яких було зібрано 10 000 фунтів для українських військових. Навесні того ж року відбулись благодійні концерти Марії Бурмаки у США. В 2020-му Марія реалізувала проект «Улюблені класики», записала 15 пісень на вірші українських поетів.

Записала і видала 12 студійних альбомів, з них два альбоми пісень для дітей («Дитячий альбом. Марія Бурмака та друзі» та «Другий дитячий альбом», пісні з який «Можна бути песиком», «Розмалюю писанку», «Коник сірячок», «Хлопчик Помагай», «Волохатий павучок», «Зелена шапочка», «Бджілка і корівка» стали справжніми дитячими хітами). У 2021 році презентувала альбом «Улюблені класики» – 15 композицій на вірші українських поетів. В серпні 2022 року були презентовані пісні «Повернись живим» та «Перемога».

Leave a Reply