19-річний жидачівський важкоатлет встановив світовий рекорд (ФОТО, ВІДЕО)

0
3390
19-річний жидачівський важкоатлет встановив світовий рекорд

19-річний український важкоатлет, майстер спорту України міжнародного класу з Жидачева Богдан Гоза виборов золото на чемпіонаті Європи серед юніорів. У сумі двоборства представник Львівщини підняв 400 кг.

Про це інформує Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОДА.

У ривку Богдан Гоза підняв 190 кг, що стало новим європейським та світовим рекордом серед юніорів. Цікаво, що попередній рекорд також належав Богдану. У поштовху жидачівський важкоатлет підняв 210 кг.

Богдан навчається у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського та Львівській школі вищої спортивної майстерності. Його тренують Андрій та Володимир Гентоші.

Цьогоріч у травні Богдан став віцечемпіоном світу серед юніорів до 20 років. У 2019 році жидачівський важкоатлет став чемпіоном Європи серед юнаків до 17 років та срібним призером чемпіонату Європи серед юніорів.

Нагадаємо, раніше бронзу на змаганнях у поштовху у ваговій категорії до 81 кг виборола львівська важкоатлетка Ельвіра Борозна. У сумі двоборства вона показала результат четвертий результат, піднявши 193 кг.

19-річний жидачівський важкоатлет встановив світовий рекорд

Leave a Reply