12-річна породілля із Львівщини нарешті зізналася, хто батько її доньки Діани

0
2313

Як розповіла мама 12-річної Тані  (дівчинка чотири місяці тому народила дівчинку Діану), батько дитини —  двоюрідний брат Тані 14-річний Остап. Він також мешкає у Бориславі. Про це пише Високий замок.

За словами Ані, експертиза, яку проводила поліція, біологічного батька не виявила. Тести пройшли вітчим Тані Іван, її зведений і рідний брати.  Потім ДНК-тест здав Володя, сирота, який живе з родиною, та рідний брат Ані —  Михайло (мешкає на першому поверсі). Результат —  жоден з них не є батьком дитини. Таня тим часом вперто мовчала і не признавалася, хто батько.

“У поліції сказали, якщо Таня не зізнається,  визнаємо її неадекватною, а дитину заберемо. Тоді вона призналася. Провели нову ДНК-експертизу, яка підтвердила, що це двоюрідний брат Тані — Остап.  Йому 14 років. Він син мого брата Михайла від першого шлюбу”.  Хлопець з мамою та її співмешканцем живуть у Бориславі.

Остап зізнався, як все було. Каже, надивилися фільмів для дорослих в Інтернеті…

Розповіла Аня і про скандальні ток-шоу на одному з телеканалів, в яких вона, її донька Таня та інші член родини двічі брали участь. Каже,  телевізійники їм багато чого наобіцяли, але нічого з обіцяного не виконали. Тому Аня відмовилась брати участь у третій програмі.

“Просила, аби на каналі пояснили, що нічого нам не платили. Я у Бориславі багато років живу. Мене багато людей знає. Коли грошей не маю, а хочу дітям купити ковбаси, йду в магазин — “на бороду” беру (у борг. — Авт.). Після ток-шоу мені вже у борг не давали, казали, що гроші маю, бо телеканал заплатив мені 40 тисяч грн. Я у магазині плакала і клялася, що не брала ніяких грошей. На каналі пообіцяли, що на Таню чекає сюрприз! Таня його до цих пір чекає! Пише їм, але вони рідко відписують. Кажуть, мають багато роботи…”

Залишити відповідь