11 принципів життя начальника Львівської патрульної поліції Романа Пилипенка

0
1438

Начальник управління патрульної поліції Львівської області Роман Пилипенко розповів НВ Style про те, якою бачить роль сучасної жінки в еру фемінізму, як намагається знайти гармонію в шаленому ритмі життя і без чого вважає щастя абсолютно неможливим, пише style

1. Щоб все вийшло потрібно ретельно працювати, в першу чергу, над собою. І не варто боятися складних завдань і цілей. Чим складніше завдання – тим цікавіше його досягати.

2. Я вважаю, що головний внутрішній демон – це брехня. Брехня породжує куди більш великі наслідки, ніж просто обман. Лицемірство, високомірність… можна довго перераховувати, але я не люблю концентруватися на негативі.

3. Мені не подобається фраза «витрачати час». Це дивна фраза. Вона має на увазі, що час використовується просто так, даремно. Можу сказати, на що у мене завжди є час – на близьких, коханих і друзів. Також завжди знайду час на подорож і позитивні емоції.

4. На мою думку, сучасний чоловік повинен володіти всього трьома якостями – чесністю, цілеспрямованістю і мудрістю. Ці якості, до речі, є для мене і своєрідним ключем до успіху, адже по суті успіх – це результат щоденної праці, нещадної роботи над собою і здорової самокритики.

5. У своїй роботі я керуюся декількома принципами. Чесність – в першу чергу, перед самим собою. Справедливість. Правильна розстановка пріоритетів.

6. Як знайти гармонію з собою в цьому шаленому ритмі життя? Складне питання, на яке немає уніфікованої відповіді. Мені здається, допомогти в цьому може лише чесність. Якщо тобі не соромно за свої вчинки, то тобі нема про що турбуватися.

7. Напевно, як і кожен українець, в майбутньому я бачу Україну процвітаючою і успішною країною. Країною без війни, якою можна пишатися. Мені здається, досягти цього нам вдасться лише в тому випадку, якщо кожен з нас буде розглядати Україну, як свій будинок, а не щось чуже, абстрактне. Потрібно навчитися частіше дивитися на себе в дзеркало, і менше дивитися на сусіда. Можливо, тоді ми зможемо побудувати країну, в якій захочеться жити. Довго і щасливо.

8. У критичних життєвих ситуаціях не можна сумувати. Потрібно вірити в свої сили і пам’ятати, що поки ти живий і здоровий, ти можеш все змінити. Ти можеш зробити так, як повинно бути.

9. Людина ніколи не зможе стати щасливою без любові.

10. Любов складна тема. Вона буває різною і може, як зробити тебе щасливим, так і глибоко нещасним. Питання в тому, чи взаємне це кохання. Описати словами мені це складно. Ти розумієш, що це точно воно, але пояснити не можеш. Це той стан, коли ти поринаєш в людину – розумієш її з півслова або навіть мовчки. Коли ти засинаєш і прокидаєшся з думкою про неї, коли все інше відходить на задній план і стає другорядним. Коли від дотику мурашки по шкірі, а від думки про людину на обличчі посмішка. Насправді, можна багато говорити про це, але важливо інше – ти просто розумієш, що це вона. І все.

11. Останнім часом ми багато чуємо про фемінізм і емансипацію. Взагалі, про рівноправність в цілому. Як на мене, роль, яку вибирає сьогодні жінка – це виключно її особистий вибір. Вона може бути, як берегинею домашнього вогнища, так і поєднувати кар’єру з сім’єю, або взагалі зосередитися тільки на бізнесі, роботі, громадській діяльності. Особистий вибір – одна з тих речей, яку ніхто не має права забрати.

Leave a Reply