103-тя бригада тероборони Львівщини оголосила додатковий набір на військову службу

0
1056

103-тя окрема бригада сил територіальної оборони Збройних сил України оголосила додатковий набір охочих боронити нашу країну. Щоб зголоситися до бригади, необхідно прийти за адресою: м. Львів, вул. Батуринська, 2. Із собою потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код та військово-обліковий документ.

«Цілий світ, затамувавши подих, спостерігає за перебігом війни за незалежність України. Збуваються мрії воїнів Української Галицької Армії, Дієвої Армії УНР, Карпатської Січі, Української Повстанської Армії: саме нашим поколінням випала можливість перемогти нашого історичного ворога – Російську Федерацію.

Не можна більше сприймати війну через новини чи відео в Тelegram-каналах. Ми мусимо взяти до рук зброю та боронити нашу Львівщину, нашу Українську державу, своїх дітей та родини.

Саме тому, 103-тя окрема бригада сил територіальної оборони Збройних сил України оголошує додатковий набір охочих боронити нашу Батьківщину. Ми кличемо до себе лише вмотивованих. Військовослужбовці 103-ї окремої бригади будуть забезпечені одностроєм, зброєю, боєприпасами, харчуванням, житлом та грошовим забезпеченням на рівні з військовослужбовцями Збройних сил України. Це повноцінна військова служба 24/7, посилені тренування та навчання.

Зараз або ніколи ми маємо, зціпивши зуби, готуватися до прямої зустрічі з ворогом та до будь-якого наказу командування. Тільки разом ми зможемо звільнити наші землі», – інформують у територіальної обороні Львівщини.

У випадку питань, телефонуйте за номером: 096 080 69 87.

Leave a Reply