10 світлофорних об’єктів Львова обладнають акумуляторними батареями

0
28
У Львові не працюють світлофори

10 світлофорних об’єктів Львова обладнають акумуляторними батареями

У четвер, 2 березня, депутати Львівської міської ради затвердили бюджет розвитку на 2023 рік. У ньому, зокрема, передбачили кошти на обладнання акумуляторними батареями 10 найбільш проблемних світлофорних об’єктів.

Про це повідомив депутат фракції «Голос» у Львівській міській раді Олекса Возняк, пише Кулемет.

За його словами, під час блекаутів у Львові світлофори у місті не працювали. Як результат, у місті періодично виникали транспортні колапси та зростала кількість аварій.

«Ще з грудня минулого року, разом чиновниками Львівської міської ради працювали над розв’язанням цієї проблеми за допомогою різних варіантів організації резервного живлення світлофорних об’єктів. Одним з них є встановлення акумуляторних батарей, завдяки яким світлофори зможуть працювати, навіть коли у місті буде відсутнє електропостачання. Для цього у бюджеті розвитку на 2023 рік, який разом з депутатами підтримали вчора на сесії Львівської міської ради, враховано витрати в розмірі 5 млн грн саме на обладнання акумуляторними батареями 10 найбільш проблемних світлофорних об’єктів», – розповів Олекса Возняк.

Депутат зауважив, що масштабні затори під час відімкнень електроенергії виникають на багатьох перехрестях Львова. Проте встановити такі батареї всюди складно, бо на обладнання одного світлофорного об’єкта таким пристроєм потрібно близько 500 тисяч гривень.

«Тому ми знайшли компромісне рішення – львівські підприємці, які забезпечили власний бізнес безперервним живленням за допомогою генераторів, вже понад місяць надають резервне живлення для світлофорів на час відімкнень електроенергії», – додав Олекса Возняк.

Leave a Reply