Зеленський висуває Садового кандидатом у мери Львова

0
792

На місцевих виборах у Львові команда Зеленського висуне кандидатом Садового

Кандидатом у міські голови Львова від Зеленського стане Андрій Садовий, прогнозують експерти.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на”5 Канал”, про це йдеться у проєкті журналістських розслідувань “СтопРеванш”.

“Вони не мають сильного кандидата, який би виграв вибори, і їм вигідний слухняний Садовий. Садовому нагадали його місце, де він має сидіти тихенько, реанімувавши абсолютно перспективну кримінальну справу по Рясні Руській, по забудові Індустріального парку”, – пояснює Микола Савельєв, львівський журналіст.

Як зазначається в матеріалі, Садовий давно в команді Зеленського – він публічно підтримав призначення в РНБО українофоба Сівоха; члени його команди – Подоляк та Чаплінський – працювали заступниками міністрів у першому уряді Зеленського; колишній депутат від “Самопомочі” Пастух – заступник голови Харківської ОДА, а чинний депутат Бакунець голосує синхронно із владою.

“Ця людина – я б її назвав еталоном мімікрії. Він готовий бути зеленим, він готовий бути червоним, він готовий бути синім, він готовий бути білим, а деколи синьо-білим, в залежності яка партія при владі”, – каже Савельєв.

“Садовий – це взагалі дуже сумне явище для Галичини, тому що він оту галицьку пасіонарність фактично утилізував. Він її обплів, у тому числі корупцією”, – додав Олександр Палій, політолог.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here