Зеленський сфабрикував результати свого обстеження на вживання наркотиків: документ

0
254
Як у Львові пікетували Зеленського. Фото Кулемет
Як у Львові пікетували Зеленського. Фото Кулемет

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський сфабрикував результат аналізу, згідно з яким наркотичних речовин у його організмі немає.

Про це свідчать дані з його сторінки у соціальній мережі Facebook, пише Прямий.

Спершу він оприлюднив аркуш, на якому датою здачі аналізу значиться 2 квітня, а за 15 хвилин – із датою 5 квітня.

Наочно фальсифікацію документу можна побачити тут:

Підкреслимо, за словами головного лікаря міської наркологічної клінічної лікарні “Соціотерапія” Володимира Ярого, в аналізах президента України Петра Порошенка, які він здав на НСК “Олімпійський” 5 квітня, не знайдено психоактивних речовин.

Нагадаємо, кандидат в президенти Володимир Зеленський приїхав до клініки для здачі аналізів на елітній іномарці бізнес-партнера олігарха Ігоря Коломойського.

Крім того, аналіз крові у Володимира Зеленського брав масажист кліники “ЄвроЛаб” Владислав Кірякулов, який був учасником кулінарного шоу “Мастер шеф” та знімався у серіалі “Свати”.

Раніше протягом кількох днів команда кандидата в президенти Володимира Зеленського висувала нові та змінювала умови щодо участі в дебатах. Через непевну позицію Зеленського в соцмережах  навіть запустили флешмоб #хочубачитидебатищоб закликати його взяти участь у відвертій розмові.

Нарешті 3 квітня Володимир Зеленський відповів на запрошення чинного президента Петра Порошенка на дебати, викликавши його у відповідь і висунувши свої умови. Зокрема, він зазначив, що хоче дебатувати на стадіоні “Олімпійський”, щоб на дебати могли прийти всі охочі журналісти.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here