Зеленського просять зберегти Львів від руйнації (ВІДЕО)

0
378

Львів’яни записали відеозвернення до Президента в якому просять зберегти Львів від руйнації.

Про це пише Кулемет з посиланням на Фотографії Старого Львова.

Як зазначається, офіційно 8 травня, а фактично з 11 травня 2020 року,  у Львові розпочали реконструкцію вулиці Богдана Хмельницького. Йдеться про ділянку від вулиці Опришківської до кільця на Липинського. Автобуси №20 та 25 курсують за зміненими маршрутами. Зокрема автобус №25 закоротили лише до АС-2.

Проїжджу частину вулиці залишать асфальтованою. Вона матиме дві смуги руху по 3,5 м кожна. Третя епізодична смуга з’являтиметься перед перехрестями.

Саму вісь вулиці змістять таким чином, аби тротуари з обох боків були приблизно однаковими. На широких тротуарах облаштують невеликі громадські простори з лавками, велостійками та парковим освітленням. Уздовж вулиці у міждеревному просторі облаштують кишені для паркування, які замостять бруківкою.

Після того, як на вулиці зняли верхній, майже знищений, шар асфальту, з-під нього проступило бруковане, майже ідеальне покриття. Бруківка збереглася настільки добре, що по ній хоч завтра можна відновлювати рух громадського транспорту.

Громадські активісті і мешканці вулиці звернулися на Гарячу лінію міста з запитом стосовно збереження бруківки в історично важливому передмісті Львова. З їх слів під час громадських слухань більшість присутніх вимагали збереження брукованого покриття вулиці як історично важливого. Проте з кінцевих документів і з проекту реконструкції їх побажання щезли.

«Втративши майже всю надію, громадські активісти з місцевих мешканців записали звернення до Президента України Володимира Зеленського з проханням врятувати вулиці Богдана Хмельницького зокрема і місто Львів загалом від руйнівного керування міської влади.

Висловити свою позицію прийшли звичайні мешканці міста, а представники депутатського корпусу, які зовсім скоро обіцятимуть львів’янкам “золоті гори” за голоси на місцевих виборах, вкотре проігнорували думку громади», – наголошується у дописі.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here