Загроза втрати волі надто реальна: відомі діячі культури та громадські активісти звернулися до українців

0
237

Напередодні другого туру президентських виборів, відомі прикарпатські письменники, театрали та громадські діячі записали відеозвернення до українського народу.

Відповідне відео було поширено у соцмережі Facebook.

У ньому Олексій Гнатковський, Юрій Андрухович, Ірма Вітовська, Ірина Гурик, Мишко Адамчак, Степан Процюк, Євген Баран, Тарас Прохасько закликають українців не бути байдужими до майбутнього країни, зберегти її мову та самобутність, повідомляє Фіртка.

“Я просто прошу всіх, хто ще має сумніви щодо свого вибору в неділю, вслухайтесь в слова цих неординарних людей, непересічних особистостей, відомих, авторитетних і мудрих прикарпатців. Зруйнувати легше, ніж зберегти! І обов’язком кожного з нас є: збереження України, її мови, пісні, кіно, самобутності та ідентичності Нації. Кожен ваш голос на виборах буде вирішальним у долі України. А загроза її втрати зараз дуже близька”, – написала у дописі до відео волонтер Наталя Перцович.

“Загроза втрати волі надто реальна і близька. Свобода слова, віра, українська мова – це здобутки демократичного суспільства, в якому ми живемо. Збережімо наші досягнення. Збережемо Україну” – сказав у відео музикант, госпітальєр Мишко Адамчак.


Напишіть відгук