«Європейська Солідарність» переможе на місцевих виборах, – Синютка

0
292
Загальні збори Львівської міської організації партії "Європейська Солідарність", Фото Олег Синютка/ФБ

Через місяць партія висуне кандидата на посаду міського голови Львова і кандидатів до рад усіх рівнів

Кандидати від «Європейської Солідарності» переможуть на місцевих виборах усіх рівнів, – про це повідомив під час Загальних зборів Львівської міської організації партії народний депутат України Олег Синютка, пише Кулемет. 

«Львів не повинен асоціюватися з корупцією місцевої влади і не повинен проводити політику подвійних стандартів»,- зауважив народний депутат.

Він також закликав представників місцевого самоврядування до єднання і спільної праці, щоб відстоювати інтереси громад і щоб усі об’єднані територіальні громади відчували себе захищеними перед експериментами непрофесійної влади.

«Сьогодні я хочу звернутися до очільників міст, які стали на захист місцевого самоврядування. Львів, в якому при владі буде “ЄС”, підставить вам надійне плече. Разом ми будемо сильніші і захистимо місцеве самоврядування – фундамент розвитку України на її шляху до Європи», – наголосив Синютка.

У Львові впродовж двох місяців проведені прозорі онлайн-праймериз на виборну посаду голови міської організації політичної партії «Європейська Солідарність». Серед двох кандидатів переможцем обрано керівника фракції партії у Львівській міській раді – Петра Адамика.

«За останній рік ми значно зросли кількісно і сьогодні у Львові в партії 1 000 членів, а в області майже 3 000. Тільки за останній рік кількість членів зросла в 5 разів. Наш партійний осередок – один з найбільших не тільки у Львові, а й в Україні загалом», – розповів Петро Адамик в своєму виступі.

Олег Синютка наголосив на тому, що зростання підтримки партії ставить перед командою завдання особливої ваги: «Європейська Солідарність, партія п’ятого Президента України, стала політичним лідером Львова і Львівщини. Через місяць ми висунемо кандидата на посаду міського голови Львова і кандидатів до рад усіх рівнів.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here