Як у “Батьківщині” виправдовуються за поразку на Львівщині

2
2300

ВО «Батьківщина» – політична сила, яка не користується популярністю серед мешканців Львівщини. Про це свідчать результати виборів до рад ОТГ.

Якщо вірити даним, що оприлюднили у “Батьківщині”, підтримка партії в регіоні майже на 10 відсотків менша, ніж в інших областях країни. І це ще без перерахунку голосів у Бібрській ОТГ, де представники цієї партії були помічені у низці порушень виборчого законодавства.

Особливо нищівної поразки “Батьківщина” зазнала у Радехівському районі, де за декілька днів до виборів депутати райради від «Батьківщини» заблокували виділення п’яти мільйонів гривень на зарплати для більш ніж двох тисяч місцевих бюджетників.

За попередніми даними до п’яти об’єднаних територіальних громад Львівської області було обрано всього 28 депутатів від “Батьківщини” і жодного голови ОТГ, хоча наприклад БПП отримало трьох голів з п’яти.

Голова обласної організації «ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк вже встиг дати коментар, в якому переклав провину за власний програш на чинну владу.

«Ми неодноразово заявляли про застосування адмінресурсу, погрозах щодо наших кандидатів. Це неприпустимо, і відповідно це в результаті позначилося на загальному результаті», – сказав він.


2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here