Як підлеглі Садового “забили” на впровадження у Львові електронного квитка

0
540

Е-квиток у Львові: хронологія НЕвпровадження.

Історія із запровадженням у Львові електронного квитка сягає своїм корінням у далекий 2012 рік. Єдиний квиток обіцяли львів’янам якраз під сумнозвісну “транспортну реформу”. Тоді не встигли. Про це у Фейсбуці пише Тарас Чолій.

Вже влітку 2014 році розпорядженням міського голови було утворено робочу групу, яка мала впродовж трьох місяців напрацювати дорожню карту поетапного впровадження системи безготівкової оплати за проїзд у міському пасажирському транспорті. І подати її на розгляд меру.

Робоча група своє завдання виконала. У вересні 2014 року, окрім дорожньої карти, було розроблено також технічне завдання. Згідно із нею, всі процедури включно із залученням фінансування повинні були бути завершені до квітня 2016 року. А вже за два місяці, у червні 2016 року систему електронного квитка мали тестувати у громадському транспорті міста.

Так було у планах, але по факту робота забуксувала. І зрушити її з місця не змогли навіть 10 мільйонів євро, які надав в кредит ЄБРР. Тому в мене, як в депутата Львівської міської ради виникає кілька питань до чиновників:

– чому ніде у публічному просторі досі немає укладених кредитних договорів і які їхні умови;
– коли і скільки кредитних коштів отримало місто для впровадження електронного квитка за весь час говоріння про нього;
– на якій стадії перебуває ця робота;

Остання надана обіцянка впровадження “левчиків” – 2020 рік. Це уже наступний рік. Управління транспорту встигне за рік зробити те, чого не встигло зробити за 6 попередніх років?

Звернувся з цими питаннями до міського голови та чиновників. Далі буде…


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here