Як підлеглі Садового втекли від обурених мешканців на громадських слуханнях (ВІДЕО)

0
522

Сьогодні, 25 січня, у Львові визнали такими, що не відбулись, громадські слухання щодо будівництва сміттєпереробного заводу на вулиці Пластовій.

Громадський активіст Рустам Курбанов взяв ініціативу у свої руки і провів головування на громадських слуханнях.

Учасники слухань проголосували за перенесення громадських слухань на два місяці через порушення процедури їх проведення.

Натомість заступник мера Львова Сергій Бабак та представник Міністерства екології після завершення голосування втекли від мешканців через запасний вихід.

Загалом учасники слухань неодноразово вимагали присутності мера Львова Андрія Садового, кричали “Ганьба” чиновникам, а також хотіли влаштувати їм так званий коридор ганьби.

Водночас представники Міекології заявили, що громадські слухання відбулись і вийшли із залу у супроводі муніципальної дружини.

Як пояснив “Четвертій студії” еколог, громадський активіст та депутат Жовківської міськради Ігор Муравський, з юридичної точки зору голосування на громадських обговореннях не є обов’язковою умовою, тож організатори можуть вважати, що обговорення відбулись.

Протокол та звіт про громадське обговорення з пропозиціями учасників обіцяли опублікувати у Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля.


Напишіть відгук