Я прошу вашого мандату довіри на наступні п’ять років, – Петро Порошенко у Львові

0
332
Порошенко очікують у Стрию. Фото Юра КЕНЦАЛО 4studio
Порошенко очікують у Стрию. Фото Юра КЕНЦАЛО 4studio

Сьогодні, 28 березня, на у Львові відбулася зустріч громади з Президентом України Петром Порошенком.

Президент України назвав Львів особливим містом для кожного українця.

«Львів’яни завжди безпомилково відчувають, який вибір саме зараз потрібен Україні. Я сповнений вашою енергією. Українці завжди мріяли про комфортну власну домівку. Але у 2014 році у наш дім прийшла війна. Я часто перебуваю на передовій і кожен боєць знає, що у нього за спиною свій рідний дім, дружина, діти та батьки. За лінією фронту також наші домівки у яких поки хазяйнує російський окупант. Тому наша задача змусити його піти. Саме на передовій розумієш: якщо втратимо державу, то біда прийде у рідний дім. Втрата хоча б однієї української хати – це удар по державі», – наголосив Петро Порошенко.

Він подякував людям за єдність у побудові фундаменту української хати, а фундамент – це армія, мова та віра.

«Без армії нічого не було б. Це наша основа надійності держави. Ми зуміли створити армію, яка зупинила агресора. Незважаючи на російський опір ми зуміли зблизитись з ЄС. Угода про асоціацію дозволила нам вижити у складний період, коли Росія запровадила економічну блокаду проти нас. З вашою підтримкою ми здобули безвіз. Ми, з Божою допомогою, молитвою та боротьбою отримали Томос про автокефалію. Ми створили незалежну церкву, яка об’єднує Україну і зняли ярмо російської церкви з української шиї. Ми прибрали з вулиць України більшовицьких ідолів. Ми стерли з карти України прізвища катів українського народу – організаторів репресій та Голодомору. Я пишаюся, що мій підпис стоїть під документом, який визнає воїнів УПА учасниками бойових дій. Чому цього не зробили раніше? Може це була не українська влада?», – наголосив Петро Прошенко.

Глава держави подякую за ту підтримку, яку відчуває на Галичині.

«Ми зміцнили позиції української мови у всіх сферах. Раніше лише 5% передач на телебаченні складала українська мова. Зараз все категорично інакше. Ми зруйнували плани Путіна розчленувати нашу країну», – сказав Президент.

Він також розповів, що другим фронтом є боротьба з бідністю.

«Питання боротьби з бідністю – це питання національної безпеки. Президент має тепер займатися саме економікою, щоб подолати цю проблему», – сказав Петро Порошенко.

Гарант наголосив, що російський агресор мріє про ідеологічно аморфного та малоросійського президента саме тому українці мають зробити свідомий вибір.

«Я прошу вашого мандату довіри на наступні п’ять років», – сказав Петро Порошенко.

На знак підтримки люди на площі почали скандувати: «Порошенко».

Президент подякував громаді словами: «Ви великі молодці і я вас дуже люблю. 31 березня ми обираємо не лише президента, але й верховного головнокомандувача. Бути, чи не бути Україні залежить від кожного з нас. Моя мета – побудувати велику Україну вільних, заможних та щасливих людей. Вірю, що все у нас вийде. Закликаю вас – думайте! Слава Україні!».


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here