Влада Трускавця пропонує місця знищених архітектурних пам’яток ознакувати табличками

0
311
Влада Трускавця пропонує місця знищених архітектурних пам’яток ознакувати табличками. Фото Джерела Трускавця

Спочатку мовчать, а коли втрачають – демонструють ревну турботу про архітектурну спадщину міста. Це про позицію «страуса» чиновників Трускавецької міської ради щодо проблемних питань в місті. А саме резонансної справи щодо знесення старовинної вілли «Великий Косинір», пам’ятки архітектури ХХ століття.

Про це пише Кулемет з посиланням на Джерела Трускавця.

Вистояти перед змовою чиновників та байдужістю посадовців вілла цьогоріч не змогла. На її місці мають намір спорудити новий бетонний монстр у центрі міста, зведення якого погодили трускавецький мер Андрій Кульчинський і депутати. На фоні такої байдужості до архітектурних пам’яток міста, які б мали бути окрасою оздоровниці, як суцільне блюзнірство виглядає намагання влади продемонструвати свою турботу про історичну частину Трускавця.

На нещодавній зустрічі із екскурсоводами міста місцеві чиновники вирішили зреалізувати ідею – ознакувати важливі туристичні об’єкти Трускавця – спочатку старі трускавецькі вілли, згодом об’єкти в курортному парку (надкаптажні споруди, скульптурні композиції, дерева-екзоти та ін.) тощо. Також вели мову і про встановлення інформаційних стендів на тих місцях, де колись стояли втрачені архітектурні об’єкти!

Оце так турбота по-трускавецьки за спадщину міста: спочатку чиновники мовчать, коли руйнують старовинні вілли, опісля ж пропонують на місці знищених архітектурний ансамблів поставити інформаційні стенди. Цікаво, як буде виглядати напис на них, певне на кшталт: «Тут стояла вілла “Великий Косинір», ми дали добро на її знищення» ?!


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here