Відповідальність за безпеку на дорозі повинні нести і пішоходи, – керівник “Варти-1”

0
1202

Депутат Львівської міської ради від фракції “УКРОП”, голова виконкому ГО “Варта1” Ігор Зінкевич взяв участь у дискусії: “Безпека на дорогах. Правові таінфраструктурні аспекти». Дискусія представила для широкої аудиторії основні напрямки нововведень та напрацювань, що розглядаються на рівні законодавчої, виконавчої влади і місцевим самоврядуванням. Захід організувала дискусійна платформа Tvoemisto.tv. Про це інформує Укроп Львівщина.

“Реформи в сфері безпеки дорожнього руху одні з найочікуваніших сьогодні в країні. Проте, на жаль, цієї реформи ще не відбулося у головах людей. Часто бачу дивну картину, коли українець, перетинаючи кордон сусідньої Польщі, одразу перевіряє ремінь безпеки і знижує швидкість до меж дозволеної. Чому він це не робить в Україні? Бо у нас досі немає страху бути покараним. Водії знаходять хороших адвокатів, свідомо затягують справу, “відкупаються” від штрафів. Теж саме стосується і пішоходів. Вони свідомо, часом ні, перебігають дорогу перед автівками. Наголошую, відповідальність за безпеку на дорозі мають нести усі учасники дорожнього руху – водії, пішоходи і навіть пасажири”, – наголосив укропівець Ігор Зінкевич.

За його словами, штрафи та покарання мають бути чіткі і жорсткі: “Я спільно зі своєю громадською організацію, однопартійцями, активістами, напрацьовуємо ряд просвітницьких кампаній у Львові і області з метою попередження травмування на дорогах. Вважаю, що правила повинні бути чіткі, без виключень, тоді їх будуть дотримуватись усі”, – підсумував Ігор Зінкевич.

Під час дискусії учасники обговорили проблему відсутності відповідальності водія за кермом, методи боротьби з ДТП через необережність, яких змін слід очікувати на загальнодержавному рівні у сфері уникнення травмування українців у ДТП.

Участь у заході взяли також народні депутати України, працівники поліції, представники громадських організацій.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here