Від 300 тис. до 2 млн. доларів. Штаби Зеленського збирають гроші з кандидатів

0
277

В інтернеті з’явилося кілька повідомлень з різних куточків України про те, що на місцях за висунення у мажоритарних одномандатних округах або за списком партії «Слуга народу» в штабах «Зе! Команди» вимагають від 300 тисяч до 2 мільйонів доларів.

Зокрема, про це повідомляють користувачі в соціальних мережах, пише Третє око.

Підприємець з Дніпра, волонтер Олександр Редька повідомляє про те, що хотів висуватися за мажоритарною системою від партії «Слуга народу», але за це з нього зажадали 300 тисяч доларів.

«Викликали в штаб Дніпра на співбесіду. Летів з ейфорією, чекав зустріч з кимось важливим … але куратор за фактом (ім’я цього сірого кардинала дніпровського штабу “Зе! Команди” повідомлю пізніше, бо як мене попросили “дати ще шанс команді і дізнатися імена кандидатів”) повідомив мені, що мажоритарники за висунення від партії “Слуга народу” платять по 300 тисяч доларів. Я не повірив (думав, перевіряють на совість) і сказав, що хабарів давати не буду, тільки відкриті офіційні платежі на передвиборну кампанію, якщо платять всі мажоритарники. До мене швидко втратили інтерес, хоч я і намагався розповісти мої ідеї, бачення, поділитися досвідом життя в більш розвинених країнах»- написав він.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here